Jak to jest z tymi sugar babies?

Jak to jest z tymi sugar babies?

Szeroko mówi się o wymaganiach, jakie są stawiane każdemu sugar daddy, jednak patrząc od strony biznesowej, to właśnie oni znajdują się w lepszej pozycji do kreowania podpunktów, jakie jego sugar baby powinna spełniać.

Najlepsza relacja sponsoringowa jest wtedy, kiedy obydwie strony są z siebie nawzajem zadowolone i usatysfakcjonowane z zasad układu, jaki między sobą zawarły. Jak w każdym rodzaju biznesu, nie zawsze uda się nam trafić na uczciwego człowieka. Niezależnie, czy jesteś sugar daddy, czy sugar baby, musisz z ostrożnością podchodzić do obcej osoby, z którą zawierasz związek oparty na usługach i wynagrodzeniu.

Kim właściwie jest sugar baby?

Sugar baby jest to mężczyzna lub kobieta, którzy dobrowolnie zgadzają się na świadczenie usług na rzecz sugar daddy lub sugar mommy w zamian za określone wynagrodzenie, które strony ustalają na początku swojej relacji. W Polsce w dalszym ciągu większość stanowią młode dziewczyny, które z różnych powodów szukają dodatkowej możliwości zarobkowej. Jedne traktują to jako dodatek w życiu, podczas gdy drugie decydują się pracować w ten sposób na “pełny etat”. Każda z tych kobiet posiada swój osobisty powód, dla którego zdecydowała się zostać sugar baby.

Czy każda kobieta jest zmuszana do takiej pracy?

Nie w każdym przypadku zostały one zmuszone przez życie do takiej decyzji. Wiele z nich po prostu lubi żyć w ten sposób. Nie ma także wykreowanego obrazu lub stereotypu, jak powinna wyglądać sugar baby. Sugar baby może się stać kobieta lub mężczyzna, którzy są świadomi, że wiążą się ze swoim sugar daddy umową, która stanowi zakres obowiązków, jaki zdecydowali się wykonywać na rzecz Sponsorującego.

sugar baby


View attachments